Oferty pracy w ubezpieczeniach

Znajdź pracę w branży ubezpieczeniowej

W tym miejscu gromadzimy opublikowane przez pracodawców lub wyszukane przez nas oferty pracy w ubezpieczeniach. Są to zarówno ogłoszenia o pracę na umowach agencyjnych, na umowach zlecenie, na kontraktach b2b.

Ogłoszenia o pracę w branży ubezpieczeniowej

W tych ofertach pracy w ubezpieczeniach, znajdziesz ogłoszenia między innymi takich pracodawców jak PZU, Phinance, Nationale Nederlanden, Compensa. 

Oferty pracy w ubezpieczeniach w Twoim mieście

Ogłoszenia o pracę w ubezpieczeniach są publikowane między innymi dla takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Szczecin, Jawor, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Lublin, Rzeszów.

Wartościowe informacje znajdziesz też w podcaście „Praca w ubezpieczeniach”.

Oferty pracy w ubezpieczeniach

Kto może pracować w ubezpieczeniach?

Czy w ubezpieczeniach można pracować zdalnie?

Na niektórych stanowiskach, możliwa jest praca zdalna, praca hybrydowa. Większość pracodawców w branży ubezpieczeniowej obecnie, preferuje aby pracownik kilka dni w tygodniu pracował z biura.

Czy można pracować w ubezpieczeniach, mając już inną pracę?

Wielu agentów ubezpieczeniowych traktuje pracę w ubezpieczeniach jako dodatkową pracę, jako dodatkowe źródło dochodu.

Czy mogę pracować w ubezpieczeniach jeżeli nie jestem pełnoletni?

Nie. Aby pracować w branży ubezpieczeniowej, musisz być pełnoletni.

87 komentarzy

 1. Mam możliwość zrezygnowania z etatu, na rzecz pracy na JDG przy ubezpieczeniach. Czy rzeczywiście jest tak źle jak wszyscy dookoła straszą? Czy jednak warto zaryzykować, mając z tyłu głowy że jest mały ZUS przez chwilę itp. Mam już dość pracy od 9-17, w soboty, bez długich weekendów bo branża nie pozwala.
  Dotychczasowe efekty w pracy mam bardzo dobre i na ten moment czuje się mocno nie doceniania.
  Nie znam nikogo osobiście kto pracowałby przy ubezpieczeniach wiec nie mam nawet jak zapytać jak to wszystko wygląda od podszewki.

  1. Myślę, że nie ma się czego bać. Warto najpierw porozmawiać z kimś doświadczonym. Serdecznie zapraszam do.rozmowy i poznania jak tej zawód wygląda 🙂

 2. Cześć, czy nie mając żadnego doświadczenia w branży ubezpieczeń mam szansę na zatrudnienie?
  Że względu na sytuację poszukuję pracy zdalnej.
  Dziękuję za odpowiedź.

  1. Cześć,
   Nie wie, czy na zatrudnienie, ale na współpracę to z pewnością tak. Decydują przede wszystkich chęci, zaangażowanie i chęć uczenia się. Oczywiście pewne cechy są pożądane i potrzebne, które ułatwiają start, ale… wszystkiego można się nauczyć. Zapraszam do kontaktu.

 3. Dzień dobry😊
  Pracuję na etacie, jednak chce się przebranżowić, zacząć u kogoś, może być umowa zlecenie. Zależy mi przede wszystkim na szkoleniach oraz wsparciu😉 na początek chce to traktować jako dodatkowe źródło dochodów, nie rzucając na razie etatu, z czasem nie wykluczam otworzenia własnej działalności 😊

 4. Cześć, dzięki za przyjęcie i powitanie 🙂 Moja sytuacja wygląda tak, że na początku zeszłego roku podjąłem decyzję, że zaczynam działać w kierunku rozwoju JDG. Podpiąłem się pod agenta Unilinka jako OFWCA na działalności nierejestrowanej, zdobyłem dostępy praktycznie do wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych zarówno w zakresie majątku jak i życia oraz rozpocząłem sprzedaż. Plan jest taki, że w przyszłym roku już oficjalnie otworzyć działalność i zrezygnować z pracy na etacie. Cel wydaje się ambitny, ale realny. Jestem zdania, że szczęści trzeba pomóc, więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś na grupie szuka współpracy?

 5. 16 lat pracy w towarzystwie ubezpieczeniowym (majątek) i rok w kancelarii brokerskiej.
  Szukam pracy tylko na Umowę o pracę (!!!) – warunek konieczny
  Szczecin, Police

 6. Dzień dobry,
  Rozważam otwarcie własnej działalności i pracę jako doradca ubezpieczeniowy PZU.
  Będę wdzięczna za informacje czy z takiej współpracy można się utrzymać zakładając, że zaczynam bez bazy klientów i że znajdę bazę do wykonywania zimnych telefonów na start.

 7. Cześć.
  Poszukuję pracy w branży ubezpieczeniowej. Posiadam 6 letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie majątkowych i grupowych. Śląskie

 8. Dzień dobry😊
  Chciałbym zacząć swoją przygodę z ubezpieczeniami. Aktualnie
  pracuję na etacie, jednak chce się przebranżowić. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem była by praca dla jednej ubezpieczalni czy multiagencji.Zależy mi przede wszystkim na szkoleniach oraz wsparciu😉 Nie posiadam doświadczenia w sprzedaży jednak obszar który by mnie najbardziej interesował to ubezpieczenia na życie ponieważ sam takie ubezpieczenie posiadam i musiałem kiedyś z niego skorzystać i przy okazji udało mi się przekonać kilku znajomych że warto takie ubezpieczenie posiadać i takowe wykupili więc w jakimś minimalnym stopniu znam przynajmniej ten temat.Na początek chce to traktować jako dodatkowe źródło dochodów, nie rzucając na razie etatu, z czasem nie wykluczam otworzenia własnej działalności 😊

  1. Idealny kandydat 🙂
   Pomogę zrealizować wszystkie te oczekiwania co do formy pracy i możliwości obsługi klientów w opisanych zakresie. Zapraszam do kontaktu.

 9. Cześć i czołem,
  Ponad 5 lat w firmie na 3 litery – U na końcu. Stanowisko kierownicze, dyplomy za 2022 oraz plany na 300%. 2023 już wykonany na ponad 150 %. Dynamika portfela na 112% po październiku. Zarządzam budżetem pona 10 mln zł. Jestem otwarty na poważne propozycje. Warszawa i wszystko na wschód od niej.

 10. Witajcie ciepło!
  Chętnie podejmę współpracę z agentem/ agentką życiową,który nie ma czasu/wiedzy w temacie obsługi klientów w zakresie majątku.
  Wiem,że bardzo często Wasi klienci mają do Was ogromne zaufanie i zgłaszają się do Was również w sprawie majątku.
  I wiem również,że odsyłacie takich klientów z bólem serca…💔
  Tak więc jestem😁
  Mam 14 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.
  Więcej o mnie- prywatnie:)

 11. Witam, pracuje w ubezpieczeniach od 6 lat na własnej działalności. Dodam też ,że posiadam orzeczenie o niepełnosprawności że stopniem znacznymy ( jeżdżę na wózku).
  Chętnie podejmę współpracę lub rozważę inne możliwości.

  1. Uczestniczyłem ostatnio w konferencji dotyczącej aktywizacji osób z niepełnosprawnościami i poszukuję obecnie takich osób do współpracy w branży finansowej. Zapraszam do kontaktu.

 12. Witam,
  posiadam doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego, szkoleń, coachingów, wdrożenia produktowego/ sprzedażowego oraz z obsługi systemów różnych Towarzystw.
  W związku z tym, interesuje mnie praca w charakterze menagera/kierownika/koordynatora/ wsparcia sprzedażowego, umowa o pracę lub działalność- dowolnie.
  Jeśli ktoś rekrutuje aktualnie na tego typu stanowisko, chętnie porozmawiam.

 13. Witam serdecznie,
  Przez ostatnie lata pracowałem jako pośrednik nieruchomości, mam dosyć spore doświadczenie pracy z klientem. Nadszedł czas na przebranżowienie się, bardzo mi na tym zależy żeby odnaleźć się zawodowo w nowej branży jednocześnie już wykorzystać doświadczenie pracy z klientem bo bardzo to lubię i potrafię nawiązać dobre relacje, aby klient do mnie wrócił. Interesuje mnie branża ubezpieczeniowa. Widzę że na grupie są osoby z dużym doświadczeniem w tej branży, jeżeli ktoś zechciałby podpowiedzieć jakieś wskazówki jak zagłębić się w ten świat bądź jaki zrobić pierwszy krok do przebranżowienia się będę wdzięczny. Jeżeli ktoś ma ciekawą ofertę współpracy dla nowej osoby, również z chęcią zapoznam się.
  Z góry dziękuję za cenne informacje.
  Pozdrawiam

  1. Ponad 50 lat doświadczenia dotyczącego wdrażania nowych ludzi do firmy i do branży mówi samo za siebie. Wiemy jak to robić i jak robić to dobrze. Ja sam działam w branży i firmie od prawie 16 lat. Jak to się mówi „będzie Pan zadowolony” 🙂
   Zapraszam do kontaktu.

 14. Witam wszystkich😊
  Postanowiłam napisać post bo może jakaś fajna propozycja pracy się trafi 😊
  Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, które zdobyłam pracując w jednej z największych Multiagencji w Polsce.
  Swoją przygode zaczynałam od Specjalisty ds. Wsparcia Agenta (rejestracja agentów, egzaminy, telefiniczne i mailowe wsparcie agentów itp).
  Następnie objęłam stanowisko Koordynatora ds. Współpracy z Partnerami Strategicznymi (wdrażanie w spółce nowych rozwiązań, zarządzanie projektami, rozwój sprzedaży, negocjacja warunków współpracy z TU, wdrożenie platformy

 15. Cześć!
  Szukam pracy w branży ubezpieczeniowej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie nie tylko od strony sprzedażowej, ale też menagerskiej. Praca systemami i produktami różnych TU jest mi znana i nie stanowi dla mnie problemu.
  Głównie interesuje mnie UoP, ale rozważę również JDG.
  Mam również pytanie- czy ewentualne rozpoczęcie działalności od zera bez portfela Klientów, pozwoli od początku na utrzymanie się bez dokładania do interesu, jako jedyne źródło dochodu?
  Proszę o odpowiedzi pod postem, zamiast zapraszania na priv.

  1. Cześć,
   JDG od początku i jako jedyne źródło dochodu… do zrobienia, ale… uważam, że trzeba sobie dać od 3 do 6 miesięcy. Nie mówię, że w tym czasie nie można zarobić, ale trzeba być cierpliwym i zaangażowanym. Warto mieć rezerwę gotówkową na ten czas.
   Natomiast… ogólnie polecam. Mam prawie 16 letnie doświadczenie, więc wiem co mówię.
   Zapraszam do kontaktu oraz współpracy.

 16. Dzień dobry, od 1,5 roku pracuje w Multiagencji chciałabym zacząć się rozwijać i zmienić pracę na lepszą. Gdyby ktoś z Państwa słyszał o jakiejś pracy proszę o informację. Pozdrawiam 🙂 lokalizacja Kraków

 17. Dzień dobry,
  Mam 8 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Obecnie pracuje na etacie w zupełnie innej branży, ale szukam dodatkowego zajęcia. Chętnie podejmę pracę w systemie zdalnym lub stacjonarnym.
  Lokalizacja Katowice i okolica.
  Pozdrawiam

 18. Okiem pracownika towarzystwa… Jestem pracownikiem centrali towarzystwa ubezpieczeniowego. Od niemal 10 lat pracuje na back office wspierając doradców bankowych lub ofwce czy agentów. Specyfikę pracy znam i książkę mogę napisać o różnych zachowaniach. Kilka faktów
  – zespoły back office czyli rozliczanie prowizji, rejestracja szkolenia, egzaminy licencyjne czy wsparcie sprzedaży to nie 50 osób, które siedzą w centrali a zazwyczaj 1 góra dwie osoby która ma w swoich obszarze kilkadziesiąt tysięcy ofwca i agentów
  -nie zarabiamy w tych biurowcach milionów pensja na tych stanowiskach to średnio 4500 brutto mówię tu o centrali w Warszawie
  -to że ktoś nas wyzywa w mailu a zdaża się to nagminnie nie robi na nas wrażenia, nam już obojętnie który agent nas wyzwie.Groźby i wyzwiska w mailach to chleb powszedni nic nie będzie szybciej.
  -nasza praca często zależna jest od innych zespołów jak np It, to nie jest tak że możemy coś zrobić ale nie chcemy. Jesteśmy rozliczani za swoją pracę i nie mamy interesu w tym aby odkładać ja na później
  -managerowie nie są żadnym wsparciem dla osób na back office, zazwyczaj musimy wskazywać im paluszkiem czego brakuje np do rejestracji nowej osoby
  -grożenie nam że napiszecie maila do zarządu i zostaniemy zwolnieni? Bardzo proszę być może ktoś zwróci uwagę na braki kadrowe
  Jest koniec roku a my jako najniższe stanowiska nie czujemy tej magii, na koniec roku należy wszystko domknąć i rozliczyć
  Na koniec pragnę powiedzieć, że mimo wszystko każdy z nas zawsze stara się Wam pomóc. Nasze rodziny i znajomia także pracują sprzedaży. Nikt nigdy nie robi wam nic na złość mimo że jest dużo takich oskarżeń
  Mam nadzieję że większość przeczyta ten post i zastanowi się dwa razy zanim napisze coś w emocjach do TU

 19. Gdzie szukać pracy w Towarzystwie ubezpieczeniowym np. przy obsłudze wypowiedzeń OC itp. Najlepiej praca zdalna .
  Czy w ogóle słyszał ktoś o czymś takim ?
  szukamy dla młodego chłopaka z rodziny 🙂

 20. Witam, jestem agentem ubezpieczeniowym. Rozglądam się za pracą na etat. Jeśli ktoś z państwa poszukuje obecnie pracownika na terenie Wrocławia lub bliskich okolic to proszę o informację, również Częstochowa. Proszę pisać na priv.

 21. Cześć,
  Czy znacie osoby poszukujące asystenta brokera? Ubezpieczenia medyczne to mój najlepiej opanowany obszar. Jestem gotowa nauczyć się innych rodzajów ubezpieczeń, a w razie potrzeby zdać egzamin brokerski. Warszawa.

 22. Dzień dobry!
  Poszukuję pracy w multiagencji ubezpieczeniowej. Mam niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku. Do tej pory zajmowałam się głównie komunikacją ale nie zamykam się na inne rodzaje ubezpieczeń. Szybko się uczę, jestem zaradna i dokładna. Ukończyłam studia licencjackie na specjalności matematyki ubezpieczeniowej. Obecnie studiuje zaocznie na kierunku zarządzanie. Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku i sporadycznie w weekendy. Posiadam prawo jazdy i własny samochód więc z dojazdem nie będzie problemu. Moje oczekiwania to umowa o pracę, lokalizacja Lublin i okolice.
  Pozdrawiam serdecznie 😊

 23. Cześć, Dzień dobry,
  Chętnie podejmę pracę w ubezpieczeniach / finansach. Szybko się uczę. Aktualnie współpracuje z firmą w pośrednictwie nieruchomości jednak czuję mam jeszcze wolne moce przerobowe. Forma współpracy B2B – mam JDG.
  Może ktoś potrzebuje pomocy lub wie jak zacząć działać albo coś innego?
  Pozdrawiam
  Daniel

 24. Dzień dobry,
  Pracuje w warszawskim urzędzie od 8-16, zarobki są ok, nie narzekam. Sumiennie wykonuje swoją pracę, opieram ją na ustawach. Kontakt z klientem – level hard;) Czuje, że mógłbym jeszcze spokojnie popracować po etacie. Chciałbym spróbować w ubezpieczeniach czy ktoś z Państwa jest w stanie zaproponować dodatkową pracę dla nowicjusza ?
  Serdecznie pozdrawiam.

 25. Hej, pracuje 4 lata w branży ubezpieczeniowej w multiagencji niestety bez możliwości rozwoju oraz bez systemu prowizyjnego przez co czuję się też mega nie doceniona, nie mam żadnego problemu jeżeli chodzi o kontakt z klientem i bardzo lubię tę pracę ale jestem pod ścianą jeżeli chodzi o jakikolwiek rozwój i finanse.
  Pracuje aktualnie zdalnie i dalej też chciałabym tak pracować.
  Jeżeli ktoś szuka sumiennego pracownika to proszę o odzew ☺️

 26. 10 letnie doświadczenie w ubezpieczeniach, likwidacji szkód itp. uprawnienia w kilkunastu tu gdyby ktoś szukał lojalnego pracownika na terenie Piły

 27. Witam serdecznie !
  Od 4 lat pracuje w multiagencji ale niestety bez możliwości rozwoju osobistego jak i finansowego a bardzo chętnie bym to zmieniła.
  Aktualnie pracuje zdalnie i w takim systemie również chciałabym zostać aczkolwiek również się dostosuję do propozycji.
  Szukam pracy w okolicach Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Czeladzi.
  Może akurat ktoś potrzebuje do zespołu kogoś już z doświadczeniem. 🙂

 28. Szukam pracy w ubezpieczeniach, mam długoletnie doświadczenie na stanowisku menagera, mogę pracować zdalnie i mobilnie. Nie interesuje mnie praca w ubezpieczeniach grupowych/ życiowych, takie propozycje już mam.Centralna Polska.

 29. Witam,
  posiadam 4 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (praca u agenta bez możliwości pracy zdalnej). Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim, który niebawem się kończy a chciałabym połączyć pracę z macierzyństwem. Chętnie podejmę się współpracy z kimś kto mi to zapewni.

 30. Dzień dobry,
  Szukam dodatkowej pracy na pół etatu, wyłącznie zdalnie abym mogła to połączyć z dotychczasowymi obowiązkami. Pozyskiwanie klienta odpada.
  Jestem agentem od 10 lat

 31. Witam, poszukuję pracy w branży ubezpieczeniowej, w której mam ponad 20 letnie doświadczenie, głównie jako menadżer grup sprzedażowych. Śląsk i okolice. Pozdrawiam wszystkich z branży:)

 32. Witam.
  Łódź.
  Szukam pracy w ubezpieczeniach. Miło by było gdyby była zdalna, jednak cenię sobie możliwość podjechania do biura 🙂 Pracowałam do tej pory w multiagencjach w których byłam jedynym pracownikiem, jednak możliwości rozwoju w takich miejscach są mniejsze. Mam oczywiście swoich klientów. Ubezpieczeniami zajmuję się od 8 lat.

 33. Witam🙂 chciałabym zacząć działać w ubezpieczeniach. Niestety nie mam żadnego doświadczenia w tym kierunku. Chciałabym wiedzieć od czego zacząć, może jakieś szkolenia albo firma ubezpieczeniowa, która rekrutuje osoby bez doświadczenia. Nie ukrywam, że na rękę byłaby praca zdalna. Pozdrawiam🙂

 34. Witam, szukam pracy jako Menadżer w TU. Wieloletnie doświadczenie. Śląsk i okolice.
  Dziękuję za wszystkie oferty pracy jako Agent Ubezpieczeniowy, Doradca etc., etc.-aktualnie nie wchodzi w grę.

 35. Witam
  Mam 26 lat i jestem po studiach magisterskich z administracji, szukam pracy w ubezpieczeniach na terenie Warszawy ze szkoleniem, niestety jestem bez doświadczenia w ubezpieczeniach czy są firmy przyjmujące osoby początkujące chcące zacząć działać w tym kierunku.
  Pozdrawiam😀

 36. Dzień dobry. Mam 48 lat i szukam pracy w ubezpieczeniach. Szczególnie interesuje mnie praca w Multiagencji. Jakiś czas temu skończyłem studia podyplomowe na kierunku „Menedżer sprzedaży i obsługi klienta”. Jestem osobą niekaraną. Jak można się domyślić nie mam doświadczenia w pracy w ubezpieczeniach i szukam firmy która pomogłaby osobie początkującej pomóc pracować w tym kierunku. Mieszkam w okolicach Częstochowy.
  Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 37. Witam. Jestem w trakcie robienie licencji agenta ubezpieczeniowego. Jak to się ma w przyszłości będąc w innej firmie na etacie praca jako agent. Czy JDG czy umowa zlecenie? Nadmieniam , że póki co chciałabym pracować zdalnie nie rezygnując z obecnej pracy. Z czym to się wiąże? Czy lepiej nastawić się na jednej towarzystwo czy na kilka? Proszę o rzeczowe info bo jestem zielona w tym temacie póki co. 🙈😥

 38. Szukam pracy w ubezpieczeniach 15 lat doświadczenia w PZU interesuje mnie praca zdalna lub hybrydowa nie tylko przy sprzedaży ubezpieczeń lecz przy obsłudze po sprzedażowej oraz inne propozycje zapraszam do kontaktu

 39. Witam. Jestem agentem wyłącznym na JDG . Chciałbym poszerzyć swoje horyzonty o inne towarzystwa. Czy też na JDG czy może umowa zlecenie? Jaką multi wybrać. ? Jak to zrobić najlepiej żeby póki co nie isc w koszty i nie wykupować OC agenta ubezpieczeniowego.

 40. Chciała bym wrócić do branży. Posiadam 5 letnie doświadczenie w multi na samodzielnym stanowisku w oddziale. Obecnie prowadzę działalność gospodarczą nie związana z ubezpieczeniami. Zależy mi na pracy zdalnej. Woj. Podlaskie.

 41. Dzień dobry,
  chciałabym zacząć pracować przy ubezpieczeniach. Chciałabym aby była to praca wykonywana w formie zdalnej lub hybrydowo (na terenie Szczecina i okolic). Na początku myślę o pracy na umowie zlecenie lub umowie o pracę. Z czasem przejście na JDG po wdrożeniu w tym ubezpieczeniowym świecie 🙂 Jestem osobą, która lubi ludzi, potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem. Nie boję się wyzwań i chętnie uczę się nowych rzeczy. Lubię wyniki i osiąganie założonych planów. Myślę, że nie chciałabym się zamykać na jedną możliwość ale jeśli będziecie Państwo mieli oferty pracy/współpracy bardzo chętnie porozmawiać o wariantach 🙂

 42. Witam. Poszukuje kontaktu/współpracy w zakresie sprzedaży w PZU/Hestii którzy sprzedają polisy na zasadach dealerskich/brokerskich

 43. Szukam pracy w ubezpieczeniach 100% zdalnie lub możliwości otwarcia placówki multiagencyjnej. Zaczynam od zera, więc potrzebne wsparcie i szkolenia. Czekam na propozycje.

 44. Czo ktoś z obecnych może coś powiedzieć jakie są prowizje dla agenta/doradcy w NN ?
  I czy to dobry wybór na początku drogi w ubezpieczeniach ?

 45. Witam, chciałabym zacząć pracę w ubezpieczeniach bądź otworzyć swoją działalność. Od czego należałoby zacząć, bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam

 46. Witam pracuję ponad 15 lat w branży ubezpieczeniowej stanowisko : doradca klienta od 7 lat jako Menadżer sprzedaży(agencje w województwie mazowieckim i podlaskim)
  Szukam pracy – nie jako agent ubezpieczeniowy.
  Może być praca hybrydowa, online ,stacjonarna . Warszawa, Wyszków ,Radzymin Jestem mobilna.

 47. Jestem pośrednikiem ubezpieczeniowym w jednej z multiagencji. Mam DUŻĄ bazę klientów głównie komunikacja ale też majątek.
  Zastanawiam się nad odejściem na swoje.
  Nie wiem czy własna działalność to dobry moment i dobry pomysł.
  Może współpraca z inną multi?…🤔

 48. Cześć! Właśnie zaczynam pracę w branży ubezpieczeniowej jako agent. Jestem na etapie zakładania działalności gospodarczej. Chcę założyć konto firmowe w banku. Jaki bank polecacie na start dla pierwszej działalności gospodarczej dla agenta ubezpieczeniowego?

 49. Witam,
  Szukam pracy jako OFWCA na terenie Śląska, głównie w okolicach Bielska Białej, Pszczyny Tychów, Żor.
  Mam doświadczenie, dotychczas zajmowałam się głównie komunikacją i majątkiem.

 50. Dzień dobry, szukam pracy zdalnej w ubezpieczeniach. Do tej pory etat, wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta jako pracownik brokera.
  Edit: chcę abyście mnie dobrze zrozumieli. Praca zdalna na umowę. Bez konieczności pozyskiwania klientów, ale obsługa np. zapytań, ewentualnie przygotowywanie ofert, polisowanie itp.

 51. Witam, wytłumaczy ktoś w skrócie o co chodzi z firmą OVB? Część ludzi pisze że jest super, część że to naciąganie. Chciałbym zacząć pracę w ubezpieczeniach a ta firma przewija mi się już kolejny raz. A może ktoś z Państwa ma jakąś propozycję jak zacząć. Jakąś firma która ma szkolenia wprowadzające i dobre podejście do nowych ludzi.

 52. Witam serdecznie
  Orientuje się w temacie póki co, ponieważ już od dłuższego czasu badam ten temat, ale może ktoś z Was bardziej doświadczony coś od siebie mi podpowie. Zatem przez ostatnie lata zajmowałem obrotem nieruchomościami ale chcę się przebranżowić i otworzyć coś swojego.
  Myślę nad multiagencją ubezpieczeniową, miasto w którym chciałbym otworzyć liczy ok. 5000/6000 mieszkańców. Jest to miasto turystyczne w górach, gdzie na pęczki budują się nowe apartamentowce. Wpadł mi fajny, mały lokal, który idealnie pasowałby mi na małe biuro.
  Nie jest on w centrum, ale bardzo dużo miejscowych na przeciwko lokalu jeździ do weterynarza i do warsztatu samochodowego, a także są sklepy spożywcze obok.
  Zbadałem konkurencję w mieście to nie ma multiagencji ani jednej, jest tylko PZU i to wszystko jeżeli chodzi o ubezpieczenia.
  Przeważnie za ubezpieczeniem czegokolwiek ludzie jeżdżą z 20 km dalej bo na miejscu, ogranicza się wszystko do PZU, a nie każdy chce samemu się bawić online itp.
  Jak myślicie czy w takim małym mieście Multiagencja miałaby sens przy zerowej konkurencji?

 53. Witam,
  Szukam pracy najlepiej zdalnej. Nie mam doświadczenia w ubezpieczeniach – jedyne doświadczenie to ubezpieczenia grupowe pracowników w firmie jako kadrowa.
  Fajnie gdyby praca była na terenie woj. pomorskiego, okolice Kwidzyn, Gniew, Tczew.
  Odpowiem na priv

 54. Dzień dobry,
  Jestem Menadżerem zespołu, chętnie poznam warunki współpracy Towarzystw w oddziałach we Wrocławiu. Możliwe przejście razem z zespołem – wszystko zależne od warunków.
  Pozdrawiam serdecznie.

 55. Witam, poszukuję pracy w ubezpieczeniach na terenie Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza.
  4 lata pracuje już w multiagencji także ubezpieczam właściwie wszystko. 🙂
  Do tej pory pracuje zdalnie ale rozważę wszystkie opcje.
  Z góry dziękuję za wszystkie oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *