Kolejna agentka ubezpieczeniowa znalazła pracę dzięki nam

Łączenie osób szukających pracy w ubezpieczeniach, z tymi którzy dają oferty pracy w ubezpieczeniach realizuję na kilka sposobów.

Ułatwiam znalezienie pracy w ubezpieczeniach poprzez:

Poprzez te działania pomagamy co raz większej części branży ubezpieczeniowej w odnalezieniu pracy lub kandydatów do pracy.

4003 członków grupy „Praca w ubezpieczeniach”

W ten weekend, przekroczyliśmy kolejny próg liczby członków na grupie „Praca w ubezpieczeniach”. Grupa ma już ponad 4000 członków.

To też był „ten moment” w którym jedna z członkiń grupy – Katarzyna, potwierdziła że dzięki grupie „Praca w ubezpieczeniach” znalazła pracę.

Trzymamy kciuki Kasiu!

About Author

Współpracuję z branżą ubezpieczeniową od 2005 roku. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych", organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy, autorem podcastu "Marketing i sprzedaż dla agenta ubezpieczeniowego" oraz "Praca w ubezpieczeniach". Miejscem gdzie publikuję teksty jest też Gazeta Ubezpieczeniowa. Na co dzień współpracuję z agentami, multiagencjami i towarzystwami ubezpieczeniowymi poprzez szkolenia, pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych i konsultacje czy mentoring.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *