Pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych przez Social Media

Pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych przez Social Media to ważna część pracy w biznesie ubezpieczeniowym.

Po tym jak kandydat do pracy już znajdzie ciekawą ofertę pracy w ubezpieczeniach, złoży swoje CV i zostaje przyjęty, czekają go szkolenia, egzamin i rozpoczęcie pozyskiwania nowych klientów ubezpieczeniowych.

Pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych przez Social Media

Leady ubezpieczeniowe dzięki Facebookwi

Na bazie moich doświadczeń mogę śmiało powiedzieć – agenci pozyskują leady ubezpieczeniowe dzięki Facebookowi. Ja sam również pozyskuję nowych klientów dzięki social media. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj pod tym linkiem: Social media dla agentów ubezpieczeniowych.

Rodzaje ubezpieczeń na które można pozyskiwać z sukcesem klientów przez social media to między innymi:

Przykłady postów ubezpieczeniowych

Pod adresem https://marcinkowalik.online/produkt/100postowabonament/ znajdziesz 100 przykładów postów ubezpieczeniowych dla agentów.

About Author

Współpracuję z branżą ubezpieczeniową od 2005 roku. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych", organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy, autorem podcastu "Marketing i sprzedaż dla agenta ubezpieczeniowego" oraz "Praca w ubezpieczeniach". Miejscem gdzie publikuję teksty jest też Gazeta Ubezpieczeniowa. Na co dzień współpracuję z agentami, multiagencjami i towarzystwami ubezpieczeniowymi poprzez szkolenia, pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych i konsultacje czy mentoring.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *